Dveřní sítě proti hmyzu

Okenní technik Vojťas 1997 - 2019 / Tel: +420 721 034 263 / Objednávky přijímám: Po - Pá 8.00 - 15.00 Hod./ SERVIS OKEN JIHLAVA - ŽALUZIE JIHLAVA - MONTÁŽ ŽALUZIÍ JIHLAVA - OPRAVY ŽALUZIÍ JIHLAVA - SERVIS OKEN A DVEŘÍ JIHLAVA - RENOVACE DŘEVĚNÝCH OKEN JIHLAVA, NÁTĚRY OKEN JIHLAVA, ROLETY JIHLAVA - DEN A NOC JIHLAVA - POLSTROVÁNÍ DVEŘÍ JIHLAVA - SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA

Extrudované dveřní sítě/ Dveřní sítě proti hmyzu Jihlava

Zaměříme, vyrobíme, dodáme a namontujeme dveřní sítě proti hmyzu. Zajistěte si dokonalou ochranu vašeho bydlení před hmyzem. Ať už máte lodžii, terasu nebo balkon, v létě máte tyto dveře otevřené téměř non-stop.
Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného extrudovaného hliníkového profilu. 

Dveře jsou opatřeny samozavíracími panty, popřípadě s okopovou či středovou lištovou výztuhou.

Díky spojení profilů pomocí vnitřních rohů je vyloučeno žloutnutí PVC plastových spojovacích rohů bílých dveřních sítí. U dveřních sítí zavádíme nový typ skrytého magnetu, který je zastrčen mezi kartáček. Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu.

Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku. Pevné dveřní sítě jsou nezbytným a praktickým doplňkem moderního bydlení. Díky široké škále síťových profilů není problém osadit síť na jakékoliv okno nebo dveře. Jednoduchá konstrukce a síťovina ze skelného vlákna zaručují velmi dlouhou životnost.

Rám dveřní sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů.

Nabízíme vám vysoce kvalitní a spolehlivé síťové dveře, které jsou prakticky bezúdržbové a vydrží bez problémů 15 let.

Při jejich výrobě používáme kvalitní hliníkové profily a pevnou síťovinu vyztuženou skelnými vlákny. Nestane se vám, že by se síťovina rozpadala nebo že by ji “prožral” drobný hmyz. Naše sítě slouží spolehlivě dlouhá léta i v hájenkách nebo lesních chatách.

Sítě použijete i na vstupní dveře nebo francouzská a špaletová okna. Vyberete si barvu sítě i rámu nebo bezbariérové a elegantní plisé. Myslíme i na čtyřnohé členy domácnosti a uděláme jim v sítích průchod. Sítě vyrábíme vždy na míru.

Otevírací síť proti hmyzu na dveře s magnetem

Otevírací síťové dveře představují nejčastější a finančně nejdostupnější řešení pro balkonové nebo vchodové dveře. Komfortní samozavírací panty a magnetická aretace zavřené polohy berou hmyzu každou šanci na proniknutí do interiéru. Skvělá je i možnost osadit síťové dveře průlezem pro domácího mazlíčka, díky čemuž jim zabezpečíte maximum volnosti. 

Standardně děláme průlezy pro psy s výškou v kohoutku 30 cm. To znamená, že kokršpaněl běžného vzrůstu se do tohoto průlezu vleze.

  • použití: na téměř všechny typy balkónových dveří (plastových, hliníkových i dřevěných)
  • výhody: vysoká funkčnost, jednoduchost, spolehlivost, účelnost, cenová dostupnost

Barevné provedení rámu: bílá (RAL 9016), hnědá (RAL 8022), zlatohnědá (RAL 8003), dále veškeré nástřiky RAL, případně dřevodekory RENOLIT (v souladu s výrobci plastových oken).

Údržba: příležitostná, spočívající v očištění ulpělého prachu a případném dotažení spojovacích šroubů, resp. vrutů na příslušných částech výrobku

Životnost: u rámečku je možno počítat s životností v řádu několika desetiletí, síťovina a panty (obojí snadno vyměnitelné ) minimálně 10 – 15 let.

TOPlist
ŽALUZIE JIHLAVA, SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA, OPRAVY ŽALUZIÍ JIHLAVA, SERVIS ŽALUZIÍ JIHLAVA, SERVIS OKEN JIHLAVA, SERVIS DVEŘÍ JIHLAVA, ÚDRŽBA OKEN A DVEŘÍ, PROVOZNÍ SERVIS OKEN JIHLAVA, ŽALUZIE BATELOV, ŽALUZIE POLNÁ, ŽALUZIE BRNICE, ŽALUZIE KOSTELEC U JIHLAVY, SÍTĚ PROTI HMYZU BATELOV, ŽALUZIE TŘEŠŤ, ŽALUZIE TELČ, ŽALUZIE LUKA NAD JIHLAVOU, ŽALUZI VELKÝ BERANOV, ŽALUZIE VĚTRNÝ JENÍKOV, ŽALUZIE DOLNÍ CEREKEV/ IČ 86877992 - Objednávky, servis, zakázky - majitel Z. Maurerová/