Žaluzie - Rolety - Sítě proti hmyzu / Montáž a servis žaluzií / Okenní servis

MYTÍ OKEN A MYTÍ VÝLOH
Okenní technik Vojťas 1997 - 2020 / OPRAVY ŽALUZIÍ VYSOČINA / MONTÁŽ ŽALUZIÍ VYSOČINA / SERVIS OKEN JIHLAVA / ŽALUZIE JIHLAVA / SÍTĚ PROTI HMYZU / ROLETY JIHLAVA / SERVIS ŽALUZIÍ JIHLAVA / MYTÍ OKEN - MYTÍ VÝLOH - MYTÍ SKLENĚNÝCH PLOCH / OKENNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA / STÍNÍCÍ TECHNIKA JIHLAVA / OKENNÍ TĚSNĚNÍ JIHLAVA / Tel: +420 777 831 343 / Objednávky přijímám: Po - Pá 8.00 - 15.00 Hod./ ŽALUZIE JIHLAVA - MONTÁŽ ŽALUZIÍ JIHLAVA - SERVIS ŽALUZIÍ JIHLAVA - ROLETY JIHLAVA - DEN A NOC JIHLAVA - POLSTROVÁNÍ DVEŘÍ JIHLAVA - SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA - OKENNÍ TĚSNĚNÍ, DVEŘNÍ TĚSNĚNÍ,

Mytí oken, čištění výloh a skleněných ploch provádíme po celé Vysočině

Objednávky příjem NONSTOP - email

Okna a výlohy jsou to, co je při pohledu zvenku vidět jako první, a zároveň to, co nám umožňuje vidět vnějšek a co přivádí světlo, pokud se nacházíme uvnitř budovy. Okna a výlohy musí být dvojnásobně čisté právě proto, že jsou vidět z obou stran. 

A jak zajistit jejich dokonalou čistotu? 

Pomocí naší rodinné firmy a služeb mytí oken a mytí výloh.

Naše rodinná firma Okenní technik Vojťas nabízí profesionální mytí oken domů, kanceláří a průmyslových prostor, obchodů, restaurací a dalších zařízení. Zvláštní pozornost je pak věnována mytí oken, jež vedou do rušných ulic, na která je často nutné použít speciálních čisticích prostředků. 

Nutno dodat, že Fa Okenní technik Vojťas nepoužívá jen tak ledajaké čisticí přípravky jako jiné úklidové firmy. Naše čistící chemie jsou stoprocentně účinné, ale také zdravotně nezávadné a certifikované pro svůj konkrétní druh využití.

Mytí oken i mytí výloh může stejně jako jiný úklid proběhnout jednorázově, třeba po malování nebo jiném krátkodobém znečištění, nebo je možno domluvit pravidelné mytí, aby byl jejich lesk konstantní a nikdy se nestalo, že začnou být zašlé.

Při pravidelném mytí oken a výloh lze využít také výhod pro stálé zákazníky.

Cena mytí oken a výloh 

 • Mytí oken, výloh 20 Kč/m2 (běžné znečištění)
 • Mytí oken, výloh 35 Kč/m2 (více znečištěné)
 • Mytí oken, výloh 50 Kč/m2 (silně znečištěné) 
 • Mytí oken včetně rámu 60 Kč/m2
 • Mytí oken ve výškách nad 1,5 m 65 Kč/m2 včetně rámu
 • Odstraňování polepů od 350 Kč/ Hod. 
 • Ceny mytí oken a výloh jsou pouze orientační, záleží vždy na konkrétní míře znečištění, obtížnosti přístupu, technickém stavu, velikosti zakázky apod.
 • Při čištění špaletových oken určíme cenu, až po prohlídce oken
 • Cestovné: v místě 350 Kč mimo město: 10 Kč/km
 • Cenu s Vámi rádi dohodneme na místě a garantujeme i její dodržení.
 • Nejsme plátci DPH / Cena čistících produktů se stanovuje, až dle spotřebovaného množství

Naše působnost: Jihlava, Polná, Brtnice, Batelov, Dobronín, Dušejov, Dolní Cerekev, Telč, Třešť, Hodice, Měřín, Želetava, Štoky, Janštejn, Klátovec, Horní Dubenky, Panské Dubenky, Studená, Pelhřimov apod.

TOPlist