PROVOZNÍ SERVIS OKEN

Okenní technik Vojťas 1997 - 2020 / Tel: +420 777 831 343 / Objednávky přijímám: Po - Pá 8.00 - 15.00 Hod./ ŽALUZIE JIHLAVA - MONTÁŽ ŽALUZIÍ JIHLAVA - ROLETY JIHLAVA - DEN A NOC JIHLAVA - POLSTROVÁNÍ DVEŘÍ JIHLAVA - SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA - ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÍ, ČIŠTĚNÍ KOŽENÉHO NÁBYTKU

PROVOZNÍ SERVIS OKEN JIHLAVA - PROVOZNÍ ÚDRŽBA OKEN JIHLAVA

Nová plastová, hliníková i dřevěná okna a dveře obvykle dělají svým majitelům radost. Ušetří mnoho energie za vytápění a vypadají pěkně. Ovšem žádná věc na světě není stále krásná a stále funkční sama o sobě. Jako o všechno – také o okna a dveře je potřeba se pravidelně starat.

Tel: +420 777 831 343 / Po - Pá 8.00 - 15.00 Hod.

Základem pravidelné údržby oken je seřízení a promazání kování. U dřevěných oken a dveří se přidává ještě péče o povrchovou úpravu.

Běžné opravy a servis provedeme hned na místě

Většinu závad lze vyřešit odborným seřízením a promazáním oken a dveří. Pokud však přece jen shledáme závažnější poškození, můžeme vyměnit jednotlivé části za nové – části obvodového kování, nové kliky, prahy, nové zasklení, výměna žaluzií a sítí proti hmyzu. Většinu nejčastěji používaných náhradních dílů mají naši servisní technici v autě, díky čemuž mohou k opravě přistoupit hned na místě.

Jestliže se bude jednat o závadu vyžadující dlouhodobější a nákladnější opravu, domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se ceny a časového rozmezí. Vy se potom sami rozhodnete, zda přistoupíte k rozsáhlejším opravám a razantním výměnám či upřednostníte prozatímní řešení problému.

Zajistíme servisní prohlídku v celém bytovém domě. Jako správce budovy se nemusíte o nic víc starat, stačí, když nám zavoláte. Zkontrolujeme okna všem nájemníkům.

Zajistíme pravidelný, nárazový i okamžitý havarijní servis oken a dveří u vašich zákazníků. Po provedení servisu ihned odešleme vám, jako partnerské firmě, informaci o tom, že je servis oken nebo dveří ukončen a s jakým výsledkem. Obdržíte originál servisního protokolu podepsaného zákazníkem, který svým podpisem potvrzuje, že byla prohlídka a práce s ní spojené  řádně provedeny.

Ceník prací pro placený servis oken a pozáruční servis ROK 2020

Hodinová sazba / Okenní a dveřní sazba Sazba
Zjištění stavu okna - servisní prohlídka před započatým servisem 500 Kč/ Hod.
Seřízení okna - kontrola okenního těsnění 100 Kč / křídlo
Promazání celoobvodového kování a čištění - impregnace těsnění 150 Kč / křídlo
Promazání celoobvodového kování a čištění - impregnace těsnění 200 Kč / dveře
Seřízení dveří - kontrola dveřního těsnění 150 Kč / dveře
Cestovné ve městě - jednorázová cena 350 Kč
Cestovné mimo město do 30 km 500 Kč
Příplatky
Příplatek – servis prováděný po 16 hodině, sobota, neděle nebo svátky +50 %
Příplatek – odstranění havarijního stavu v den nahlášení nebo do 24 hodin +200 %
Spotřebovaný materiál
Servisní práce na oknech a dveřích - výměna poškozených nebo nefunkčních dílů / 499 Kč/ Hod.
Materiál související s promazáním a běžnou údržbou kování a oken Je zahrnuto v ceně
Další spotřebovaný materiál - výměna součástek Cena dle skutečně spotřebovaného materiálu
Výměna extrudovaného těsnění

220 Kč 1bm

(práce + materiál)

Výměna těsnění v drážce

95 Kč 1bm

(práce + materiál)

TOPlist
ŽALUZIE JIHLAVA, SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA, ŽALUZIE BATELOV, ŽALUZIE POLNÁ, ŽALUZIE BRNICE, ŽALUZIE KOSTELEC U JIHLAVY, SÍTĚ PROTI HMYZU BATELOV, ŽALUZIE TŘEŠŤ, ŽALUZIE TELČ, ŽALUZIE LUKA NAD JIHLAVOU, ŽALUZI VELKÝ BERANOV, ŽALUZIE VĚTRNÝ JENÍKOV, ŽALUZIE DOLNÍ CEREKEV - SERVIS OKEN JIHLAVA - ÚDRŽBA OKEN JIHLAVA/ IČ 86877992 - Objednávky, zakázky - majitel Z. Maurerová/