Stínící bytová technika

Okenní technik Vojťas 1997 - 2020 / Tel: +420 777 831 343 / Objednávky přijímám: Po - Pá 8.00 - 15.00 Hod./ SERVIS ŽALUZIÍ JIHLAVA - ŽALUZIE JIHLAVA - MONTÁŽ ŽALUZIÍ JIHLAVA - ROLETY JIHLAVA - DEN A NOC JIHLAVA - POLSTROVÁNÍ DVEŘÍ JIHLAVA - SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA - SERVIS OKEN JIHLAVA

Co děláme jinak než ostatní firmy?

  • NEPOUŽÍVÁME A NENAVYŠUJEME NAŠE NÁKLADY TÍM, ŽE BUDEME MÍT NĚKDE VZORKOVOU KANCELÁŘ, KAM MUSÍTE PŘIJET VY - ZÁKAZNÍCI.

  • PRO VÁS JE MNOHEM LEPŠÍ, KDYŽ PŘIJEDEME K VÁM DOMŮ NEBO DO FIRMY, VEZMEME SEBOU VZORNÍKY A VY SI V KLÍDKU VYBERETE, CO SE VÁM LÍBÍ, DALŠÍ VÝHODOU JEN FAKT, ŽE MŮŽEME PROVÉST ORIENTAČNÍ ZAMĚŘENÍ POŽADOVANÉ ZAKÁZKY A SDĚLIT VÁM ORIENTAČNÍ CENU...

JAK POSTUPOVAT?

STAČÍ ZAVOLAT +420 777 831 343 NEBO NAPSAT EMAIL a po domluvení termínu návštěvy následuje:

Objednávka zaměření žaluzií a další interiérové stínící techniky: Cena 499 Kč

Přijede k Vám takřka pojízdná vzorkovna - větší domácí výběr Vám nikdo nenabídne:

Na schůzku s Vámi Okenní technik Vojťas přiveze několik sad vzorků látek, lamel, profilů v několika barevných odstínech, dále přiveze i vzorky další stínící techniky jako jsou roletky, žaluzie, plisé, sítě atd. i vzorníky textilních-tekutých tapet, katalogy garnýží záclonových tyčí apod. Nabídky v takovémto rozsahu prakticky žádná jiná česká firma asi neprovádí.

Na Okenního technika se můžete spolehnout, s 22 lety praxe v interiérové stínící technice včetně aplikace těsnění do oken a dveří, polstrování dveří i následnou aplikací tekutých tapet.

Naše rodinná firma Okenní technik Vojťas má za sebou dvaadvacetiletou praxi v oboru a více než několik stovek realizovaných zakázek a spokojených zákazníků. Některé firmy sice uvádějí i větší počty realizovaných zakázek, ale v drtivé většině jde o práci většího počtu různých lidí-zaměstnanců.

Stínící technik Vojťas dělá práci sám s občasnou výpomocí manželky a proto od zaměření, výrobu a následnou montáž Vám za vše ručí vlastní krví..

Prověřit si nás můžete pomocí mnoha fotografií našich vlastních realizací, které občas zveřejňujeme na svém FB profilu

Dejte pozor - buďte opatrní a nenechejte se napálit: Mnoho jiných firem totiž ve svých fotogaleriích nepoužívá fotografie vlastních realizací, ale pomáhají si profesionálními snímky od svých dodavatelů!

Rozhodnout se můžete i na základě mnoha osobních doporučení

Drtivá většina našich zákazníků byla s prací naší rodinné firmy Stínící technik Vojťas nadmíru spokojena. Proto nám píší i děkovné emaily, na seznamu přidávají reference v katalogu firem, na FB, takže jsme moc rádi, že můžeme dělat radost i Vám našim zákazníkům - to je náš hnací motor...

Využíváme vysoce kvalitní a hlavně českou profesionální techniku, výsledek tomu odpovídá...

Specializujeme se na návrhy a zhotovování dekorací oken a interiérové stínící techniky

V naší péči zůstáváte i do budoucna. Neměníme telefonní čísla ani adresy, za vlastní prací si osobně stojíme.

Rozhodně na Vás nezapomeneme ve chvíli, kdy u Vás namontujeme stínící techniku (jak to má ve zvyku mnoho jiných firem). Naopak se dostáváte do rodiny našich vážených zákazníků s řadou výhod a pozorností. Zůstáváme pro Vás na stejné adrese a stejných telefonních číslech už po mnoho let. 

Kdykoli potřebujete, můžete se na nás obrátit a my Vám rádi ve všem vyhovíme, poradíme a pomůžeme.

Jsme zde jen a jen pro Vás - Žaluzie Jihlava / Stínící technika Jihlava / Sítě proti hmyzu Jihlava

TOPlist
ŽALUZIE JIHLAVA, SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA, ŽALUZIE BATELOV, ŽALUZIE POLNÁ, ŽALUZIE BRNICE, ŽALUZIE KOSTELEC U JIHLAVY, SÍTĚ PROTI HMYZU BATELOV, ŽALUZIE TŘEŠŤ, ŽALUZIE TELČ, ŽALUZIE LUKA NAD JIHLAVOU, ŽALUZI VELKÝ BERANOV, ŽALUZIE VĚTRNÝ JENÍKOV, ŽALUZIE DOLNÍ CEREKEV - SERVIS OKEN JIHLAVA - ÚDRŽBA OKEN JIHLAVA/ IČ 86877992 - Objednávky, zakázky - majitel Z. Maurerová/