Vertikální žaluzie Jihlava

Stínící technik Vojťas 1997 - 2019 / Tel: +420 777 831 343 / Objednávky přijímám: Po - Pá 8.00 - 15.00 Hod./ SERVIS OKEN JIHLAVA - ŽALUZIE JIHLAVA - MONTÁŽ ŽALUZIÍ JIHLAVA - OPRAVY ŽALUZIÍ JIHLAVA - SERVIS OKEN A DVEŘÍ JIHLAVA - ROLETY JIHLAVA - DEN A NOC JIHLAVA - POLSTROVÁNÍ DVEŘÍ JIHLAVA - SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA - PROVOZNÍ SERVIS OKEN - PROVOZNÍ SERVIS DVEŘÍ

Vertikální žaluzie Jihlava / MONTÁŽ - SERVIS - ČIŠTĚNÍ

Vertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy. Celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů. Tento druh vnitřních žaluzií získal své pojmenování kvůli svému vizuálnímu provedení. Jednotlivé lamely jsou vůči zemi vertikálně, narozdíl od horizontálních žaluzií, které jsou se zemí rovnoběžné. Ještě před nedávnem používané spíše do kanceláří. Nyní, díky novým technologiím výroby je možné vyrobit vzory a dekory, které se hodí především do interiéru domácností.

Katalogy na vertikální žaluzie obsahují stovky barev a dekorů, ze kterých si dokáže vybrat jistě každý.

Vybírat můžete jak z barevné škály, tak i z rozdílných šíří lamel. Standardně používaná lamela šíře 127 mm lze nahradit užší lamelou 89 mm, 63 mm nebo naopak širší designovou lamelou o šíři 250mm. Dále je možné  velice specifické provedení, kdy jsou jednotlivé lamely tvořeny provázky. Pro komplexní nabídku v sortimentu vertikálních žaluzií nabízíme na žaluzie i vlastní potisk.

Vertikální žaluzií lze zastínit jak velké plochy, tak i šikminy, trojúhelníky nebo oblouková okna (horizontální i vertikální oblouk). Ovládání je standardně pomocí řetízku a provázku. Dále je možné žaluzie ovládat tyčí nebo elektromotorem. Žaluzie se dají jednak různě roztahovat po požadované ploše a jednak se dá nastavovat úhel lamel a tímregulovat množství světla přicházejícího do interiéru.

Jelikož víme, že v dnešní ohromné nabídce stínící techniky může být pro zákazníka těžké vybrat vhodný druh zastínění, nabízíme bezplatné konzultace a zaměření Vašeho interiéru. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme.

STANDARD

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE STANDARD

Vertikální žaluzie určená pro zastínění velkých prosklených stěn , oken nebo pro předělení velkých místností. Možnost osazení látkovou lamelou o šířce 127 mm, 89 mm nebo plastovou lamelou.

LUX

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE LUX

Vertikální žaluzie s oblým profilem určená pro zastínění velkých prosklených stěn ,oken nebo pro předělení velkých místností. Možnost osazení látkovou lamelou o šířce 127 mm, 89 mm nebo plastovou lamelou.

TOPlist
ŽALUZIE JIHLAVA, SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA, OPRAVY ŽALUZIÍ JIHLAVA, SERVIS ŽALUZIÍ JIHLAVA, SERVIS OKEN JIHLAVA, SERVIS DVEŘÍ JIHLAVA, ÚDRŽBA OKEN A DVEŘÍ, PROVOZNÍ SERVIS OKEN JIHLAVA, ŽALUZIE BATELOV, ŽALUZIE POLNÁ, ŽALUZIE BRNICE, ŽALUZIE KOSTELEC U JIHLAVY, SÍTĚ PROTI HMYZU BATELOV, ŽALUZIE TŘEŠŤ, ŽALUZIE TELČ, ŽALUZIE LUKA NAD JIHLAVOU, ŽALUZI VELKÝ BERANOV, ŽALUZIE VĚTRNÝ JENÍKOV, ŽALUZIE DOLNÍ CEREKEV - SERVIS OKEN JIHLAVA - ÚDRŽBA OKEN JIHLAVA/ IČ 86877992 - Objednávky, servis, zakázky - majitel Z. Maurerová/