Naše působnost Jihlava a okolí do 30 km / ŽALUZIE - ROLETY - SÍTĚ

KONTROLA FUNKČNOSTI PLASTOVÝCH OKEN

Příjem zakázek: Po - Pá 8.00 - 18.00 Hod. Tel: +420 777 831 343

PROČ PROVÁDĚT  PRAVIDELNÝ SERVIS PLASTOVÝCH OKEN A EUROOKEN? 

Vlivem rozdílů vnějšího a vnitřního prostředí a klimatu, může docházet k pocitovému i praktickému snížení těsnosti oken. Tento stav je typický například při intenzivním náporu větru nebo při spuštění výkonných digestoří v uzavřených místnostech kdy, vznikne výrazný rozdíl tlaku mezi vnitřním a vnějším prostředím.

Všechna okna a dveře mají deklarovánu určitou třídu těsnosti (průvzdušnosti), která přímo souvisí s jejich rozměrem a členěním a za určitých podmínek se na nich mohou objevit drobné V případě, kdy se netěsnost objeví pouze za určitých okolností a to například ve výše uvedených mimořádných případech, pravděpodobně se nejedná o vadu výrobku. 

Seřízení a pravidelná údržba oken patří k základním činnostem údržby a péče o Váš dům, nebo byt. Výrobci oken a dveří doporučují různé intervaly pro  údržbu oken.

Pravidelnou údržbou předejdete většímu poškození a následné výměně poškozených dílů, které jsou nepoměrně dražší než servis oken a údržba oken. Výrobci oken doporučují servis a údržbu oken provádět pravidelně min. 1x za 12 měsíců a to přesto že okna nevykazují žádnou vadu.

Servis plastových oken a dveří - AKČNÍ nabídka od 1. 9. - 31.12. 2023

  • Výhodná akce pro byty nebo menší domy

  • Seřízení oken a balkonových dveří do 10 kusů křídel

  • Promazání a nastavení přítlaků okenního kování

  • Platí pro plastová, dřevěná okna (eurookna) a balkonové dveře

  • Pro objednání termínu nás prosím kontaktujte  - +420 777 831 343

  • CENA: 2. 499 Kč