ŽALUZIE JIHLAVA / MONTÁŽ A SERVIS

ROLETY DO STŘEŠNÍCH OKEN
Tel: +420 777 831 343 Po - Pá 8.00-15.00 Hod. / ŽALUZIE - ROLETY - SÍTĚ PROTI HMYZU / PROVOZNÍ A KONTROLNÍ SERVIS OKEN A DVEŘÍ / ŽALUZIE VYSOČINA - / OKENNÍ A DVEŘNÍ TĚSNĚNÍ / FRÉZOVANÉ TĚSNĚNÍ / ROLETY VYSOČINA - DEN A NOC VYSOCINA - VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE VYSOČINA - SERVIS ŽALUZIÍ VYSOČINA - STÍNĚNÍ VYSOČINA - ŽALUZIE - ROLETY - SÍTĚ PROTI HMYZU - SERVIS ŽALUZIÍ - OPRAVY ŽALUZIÍ / Objednávky přijímáme: So - Ná 9.00 - 15.00 Hod./ ŽALUZIE Vysočina - Těšíme se na případnou spolupráci...Zdeňka a Vojta Maurerovi, Starý Pelhřimov 4, 393 01 IČ 86877992

ZAMĚŘENÍ - MONTÁŽ ROLET DO STŘEŠNÍCH OKEN

  • Roleta pro střešní okna od VELUX®

  • Roleta pro střešní okna Fakro

  • Roleta pro střešní okna Roto

  • Roleta pro střešní okna Rooflite

  • Rolety pro střešní okna Dakstra

Naše rolety jsou cenově výhodnější, než originální rolety do střešních oken, avšak vysoce kvalitní. Na produkty poskytujeme širokou záruku. Kromě toho je vám kdykoli k dispozici zákaznický servis.

100% zatemnění

Rozhodli jste se pro zatemňující látku? Pak vaši roletu dodáme se speciální vrstvou na zadní straně. Tato vrstva odráží světlo a navíc se postará o to, aby viditelná látka nevybledla. Díky malým kartáčkům v bočních lištách a speciálnímu gumovému pásku na dolním lemu světlo nepronikne po hranách a nevznikne ani světelná aura kolem látky.

Šetřete energii. Díky jedinečným bočním lištám, povrchové vrstvě (pouze u zatemňovacích látek) a dalším chytrým vlastnostem neslouží roleta Bloc Premium ve střešním oknu jen k zatemnění, ale také jako dobrá izolace. Nezávislý institut (British Blinds Association) uvádí snížení tepelných ztrát až o 43 %, měřeno při jednoduchém zasklení. U dvojitého a trojitého zasklení snížení tepelných ztrát činí 33 %, resp. 12 %.